Leptací krém 30g

 
Dostupnost Vyprodáno
189 Kč
Kód produktu 362
Kategorie Leptání skla
Položka byla vyprodána...
 

Leptací krém na sklo způsobuje rovnoměrné zmatnění skleněného podkladu. Lze jej použít několikrát, a proto po použití vracejte zpět do nádobky. Leptá jen pravé sklo s obsahem oxidu křemičitého (SiO2)

Vyřízněte šablonu ze samolepící fólie, nalepte ji na cílový objekt. Dbejte na to, aby pod folií nebyly vzduchové bublinky, zvláště na okraji řezu. Naneste leptací pastu a nechte cca 10minut působit. Setřete leptací pastu, odstraňte šablonu ze skla a umyjte. Leptání provádějte v dobře větraných prostorách, nejlépe venku.

Důležité: Pokud dojde u leptací pasty k delšímu vystavení pod 10 °C, může se stát, že krém vytvoří drobné krystalky. V tomto případě ponořte lahvičku do teplé vodní lázně cca 50 °C. Krystalky se po krátké době rozpustí a zvýšíte také účinnost při leptu. Tento výrobek nemůže být prodáván volným vystavením v maloobchodní prodejně!

Pozorně si přečtěte instrukce: R25 - toxický při požití R34 - způsobuje poleptání S26 - při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc S29 - obsah nevylévejte do kanalizace S36/37/39 - používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle nebo obličejový štít S45 - v případě nehody, nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li možno, ukažte toto označení) Materiál obsahuje: Hydrogendifluorid amonný, Kyselinu fosforečnou a Kyselinu sírovou Uchovávejte mimo dosah dětí! Použité šablony, špachtle, jiné aplikátory i nádoba na leptací pastu by měly být likvidovány v souladu s platnými právními předpisy.

 

 

 

Obsah 30g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Náš web používá soubory cookie pro zlepšení našich služeb, cílenou reklamu a analytické výpočty. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.